АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ЕТИ 6А

ETIMAT6 B 1P

130 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008147 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 6kA 6A ~230/400V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра