АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ЕТИ 50А

ETIMAT6 B 1P

305 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004396 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ 6kA 50A ~230/400V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра