mk Macedonian

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ЕТИ 32А

ETIMAT6 B 1P

155 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004394 Категорија

Опис

6kA 32A

~230/400V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра