АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ЕЛЕК 60А

DZ47-60

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004477 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ C60 240/415~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра