АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ЕЛЕК 50А

DZ47-60

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004476 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ C50 240/415~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра