АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ЕЛЕК 32А

DZ47-60

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003465 Категорија

Опис

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ C32 240/415V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра