mk Macedonian

АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧ ЕЛЕК 10А

DZ47-60

110 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004934 Категорија

Опис

C10

240/415~

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра