Вентилатор – VGA COOLER Copper VC-RD Twinkling Light

Вентилатори

285 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002181 Категорија

Опис

Вентилатор за графичка картичка.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра