ШТЕКЕР ОГ ШУКО ТРОФАЗЕН МЕТАЛКА

Штекер

190 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003221 Категорија

Опис

16А / 440V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра