5MF/450VAC CBB61

Кондензатор

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490752 Категорија
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра