LED PANEL 18W 4500К Nadgraden Kocka

ЛЕД ПАНЕЛ

350 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003977 Категорија

Опис

18W / 4500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра