Батерија Cordless Phone 3.6V 1100mAh Panasonic KX-A36

Батерија за безжичен телефон

220 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 001057 Категорија

Опис

Батерија Ni-Cd CFL KX-A36 P-P501 3.6V 600mAh наменета е за Panasonic безжични телефони. Бaтеријата може да ги носи и следните ознаки: P-P501 P-P504 P-P508 P-P510 HHR-P501 HHR-P505

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра